Individuálny výživový plán

 

vyzivovy plan

Spolu nájdeme vhodné riešenie

Tak ako vymieňame šatníky počas ročných období rovnaké pravidlo platí aj v stravovaní. Jedlo je pre nás stáva veľmi silným nástrojom, ktorý podporuje energiu a vitalitu človeka. Nezabúdajme však nato, že výber jedla by sme mali podriadiť aj ročnému obdobiu a regiónu v ktorom žijeme. Pokiaľ si svoje jedlo radi plánujete výživový plán je práve pre vás.

Komplexná analýza vášho životného štýlu

Pred osobnou/online/telefonickou konzultáciou k výživovému plánu Vás čaká:

  • vyplnenie dotazníka,
  • vypísanie stravovacích návykov (Váš jedálniček za uplynulých 5 dní).

V dotazníku máte priestor na uvedenie Vašej zdravotnej anamnézy (zdravotný stav, ťažkosti), aké máte preferencie vašich chutí, či máte možnosť si variť, ale aj športovať. Nájdete tam aj otázky, ktoré s výživou zdanlivo nesúvisia, ako napríklad či máte studené nohy a ruky, aký máte povlak na jazyku a mnohé ďalšie.

Kompexna analyza Zdenka Havettova
vyzivovy plan Zdenka Havettova

Ako funguje individuálny výživový plán?

Individuálny výživový plán zahŕňa zhodnotenie doterajších stravovacích návykov a výživový plán podľa ročného obdobia pre vyvážené a udržateľné stravovanie z bežne dostupných potravín na 2 týždne.

V  rámci individuálneho výživového plánu obdržíte:

  • konzultáciu k výživovému plánu v trvaní 75 minút,
  • výživový plán na 2 týždne so sezónnymi receptami na mieru prispôsobeným vašim potrebám,
  • kontrolnú konzultáciu v trvaní 35 minút po 2 týždňoch,
  • praktické stravovacie tipy,
  • materiály sú dostupné v PDF formáte a výživový plán v excel tabuľke, kde si sami volíte jedlá na daný deň.

Po vyplnení dotazníka nasleduje osobná/online konzultácia, v rámci ktorej zhodnotím Vaše doterajšie stravovacie návyky a nastavím odporúčania pre vyvážené stravovanie.

 

Následne vypracujem výživový plán na mieru v podobe chutných receptov z bežne dostupných potravín. Kontrolná konzultácia je zameraná na Váš progres v nastavených odporúčaniach.

 

Konzultácia k výživovému plánu prebieha v budove Twin City v Bratislave alebo online/telefonicky/skype. Hodnota individuálneho výživového plánu je 139 Eur.

Individualny vyzivovy plan_Ide o tvoje zdravie

Referencie

Individuálny výživový plán
Zdenka je veľmi príjemná a hlavne skvelá odborníčka. Bola som na konzultácií a už po týždni je
u mňa cítiť zmenu. Zdenka, ďakujem a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. 
Gabriela H.

Už po týždni je u mňa cítiť zmenu

Zdenka je veľmi príjemná a hlavne skvelá odborníčka. Bola som na konzultácií a už po týždni je u mňa cítiť zmenu. Zdenka, ďakujem a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. 

Gabriela H.
Zdenka je odborníčka ako sa patrí. Je milá, ochotná a jej konzultácia mi veľmi pomohla. Mala
som dlhodobé problémy s trávením a po konzultácii so Zdenkou a následnom odskúšaní jej rád
na sebe, som videla pozitívne výsledky. Určite odporúčam jej služby aj druhým a držím jej palce
v ďalšom pracovnom aj súkromnom živote :).


Maya Ch.

Mala som dlhodobé problémy s trávením

Zdenka je odborníčka ako sa patrí. Je milá, ochotná a jej konzultácia mi veľmi pomohla. Mala som dlhodobé problémy s trávením a po konzultácii so Zdenkou a následnom odskúšaní jej rád na sebe, som videla pozitívne výsledky. Určite odporúčam jej služby aj druhým a držím jej palce v ďalšom pracovnom aj súkromnom živote :).

Maya Ch.
Pani Zdenka je veľmi milý človek a zároveň úžasný odborník. Zaujíma sa o klienta aj mimo
konzultácií, kedykoľvek pomôže, keď sa na ňu obrátime. Poslala nám odporúčania a recepty, na
základe ktorých sa stravujeme. Nášmu 15 ročnému synovi vysvetlila, čo má dodržiavať, odporučila stravu a po týždni sa cítil lepšie. Po mesiaci a pol mal dokonca oveľa lepšie výsledky. Určite odporúčame na základe našich skúseností a držíme Zdenke palce. Veľká vďaka.


Petra K.

Po týždni sa cítil lepšie, po mesiaci a pol mal dokonca oveľa lepšie výsledky

Pani Zdenka je veľmi milý človek a zároveň úžasný odborník. Zaujíma sa o klienta aj mimo konzultácií, kedykoľvek pomôže, keď sa na ňu obrátime. Poslala nám odporúčania a recepty, na základe ktorých sa stravujeme. Nášmu 15 ročnému synovi vysvetlila, čo má dodržiavať, odporučila stravu a po týždni sa cítil lepšie. Po mesiaci a pol mal dokonca oveľa lepšie výsledky. Určite odporúčame na základe našich skúseností a držíme Zdenke palce. Veľká vďaka.

Petra K.
Veľká vďaka odo mňa patrí Pani Zdenke, lebo aj mne pomohla s problémami zrejme mnohých žien "v najlepších rokoch". Bola som u nej na konzultácii a poradila mi v mnohých veciach, čo sa týka zmeny stravovania, ale aj v mnohom inom. Vďaka nej som sa už po prvom týždni zmien cítila omnoho lepšie, problémy takmer úplne zmizli. Musím taktiež vyzdvihnúť jej nielen profesionálny, ale aj veľmi ľudský a empatický prístup a tiež to, že jednou konzultáciou sa jej práca neskončila, zaujíma sa o moje zdravie, moje pokroky aj naďalej formou mailovej aj telefonickej komunikácie, podporuje ma a posiela mi motivačné recepty od výmyslu sveta, čím mi aj naďalej pomáha udržiavať sa v dobrej forme aj nálade. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam, je skvelá odborníčka.

 Dana A.

Vďaka nej som sa už po prvom týždni zmien cítila omnoho lepšie

Veľká vďaka odo mňa patrí Pani Zdenke, lebo aj mne pomohla s problémami zrejme mnohých žien “v najlepších rokoch”. Bola som u nej na konzultácii a poradila mi v mnohých veciach, čo sa týka zmeny stravovania, ale aj v mnohom inom. Vďaka nej som sa už po prvom týždni zmien cítila omnoho lepšie, problémy takmer úplne zmizli. Musím taktiež vyzdvihnúť jej nielen profesionálny, ale aj veľmi ľudský a empatický prístup a tiež to, že jednou konzultáciou sa jej práca neskončila, zaujíma sa o moje zdravie, moje pokroky aj naďalej formou mailovej aj telefonickej komunikácie, podporuje ma a posiela mi motivačné recepty od výmyslu sveta, čím mi aj naďalej pomáha udržiavať sa v dobrej forme aj nálade. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam, je skvelá odborníčka.

Dana A.
Meno:
Field is required!
Telefónne číslo:
Field is required!
Email:
Field is required!
Preferovaný dátum:
Field is required!
Mám záujem o:
Field is required!
Správa:
Field is required!
GDPR súhlasy:
Field is required!