Skip to content

Ide o Tvoje zdravie

podporte svoje zdravie bežne dostupnými potravinami

O výživu som sa začala zaujímať asi pred 15 rokmi, keď ma trápili ťažké alergické záchvaty, v ktorých mi klasická medicína nevedela pomôcť. Vždy som so sebou musela mať  injekciu, ktorá sa podáva pri anafylaktickom šoku. Keď som ju náhodou pri sebe nemala, neostávalo nič iné, ako volať záchranku.

Anafylaxia je najťažšia alergická reakcia. Ide o búrlivý prejav odpovede organizmu, ktorý väčšinou začína intenzívnym svrbením na celom tele, kožnou reakciou a často aj sťaženým dýchaním. Reakcia sa môže spustiť už niekoľko desiatok sekúnd po zjedení potraviny a v priebehu niekoľkých minút môže končiť šokovým stavom. Ak nie je podaná okamžitá liečba (adrenalín) môže končiť smrteľne. Často sa tento stav označuje ako anafylaktický šok.

Postupne som prichádzala na to, ako ma ovplyvňuje to, čo zjem. Práve zdravie bolo hlavným dôvodom toho, prečo som sa začala zdravej výžive venovať čoraz intenzívnejšie.

Absolvovala som štúdium výživy v Nemecku, vyštudovala Holistickú školu a školu Tradičnej čínskej medicíny v Brne.

V mojej praxi sa inšpirujem bežne dostupnými potravinami, ktoré skrývajú v sebe veľkú silu vyživiť naše telo. Vychádzam z osobnej skúsenosti ale najmä z bohatej praxe, kde som pomohla stovkám klientov.

Ľudský prístup, empatia a úprimný záujem o klienta, sú charakteristickými črtami ktoré môžete u mňa na konzultáciách očakávať. Nepracujem s doplnkami výživy ani s prípravkami na chudnutie.

Môj príbeh

Ide o Tvoje zdravie

Všetky moje poznatky a skúsenosti z praxe, prerástli prirodzeným spôsobom do projektu ktorý som založila a má názov Ide o Tvoje zdravie.

Konzultácie v oblasti zdravia a životného štýlu sú určené pre:

  • ľudí, ktorí potrebujú schudnúť, udržať alebo pribrať na hmotnosti,
  • majú problémy s rôznymi ochoreniami (vysoký krvný tlak, diabetes II., celiakia, histamínová intolerancia, ochorenia štítnej žľazy),
  • trpia tráviacimi ťažkosťami ( nafukovanie, zápcha, hnačka, reflux),
  • tehotným a kojacim ženám,
  • všetkým, ktorí chcú predchádzať ochoreniam, výkyvom hmotnosti, prajú si mať viac energie a cítiť sa fit.
Kuskus

Rozumiem tomu čo robím

Certifikáty

klikni na obrázky a pozri si detail certifikátov