Ide o Tvoje zdravie

podporte svoje zdravie, bežne dostupnými potravinami

Zdenka Havettová

O výživu som sa začala zaujímať asi pred 10 rokmi, keď ma trápili ťažké alergické záchvaty, v ktorých mi klasická medicína nevedela pomôcť. Vždy som so sebou musela mať Epipen, čo je injekcia, ktorá sa podáva pri anafylaktickom šoku. Keď som ho náhodou pri sebe nemala, neostávalo nič iné, ako volať záchranku.

Postupne som prichádzala na to, ako ma ovplyvňuje to, čo zjem. Od skladby jedla sa odvíjal môj zdravotný stav, ktorý sa zlepšoval. Práve zdravie bolo hlavným dôvodom toho, prečo som sa začala zdravej výžive venovať čoraz intenzívnejšie.

Absolvovala som rôzne kurzy a semináre o výžive, študovala odbornú literatúru – až ma to priviedlo k rozhodnutiu venovať sa zdravej výžive profesionálne.

Absolvovala som holistickú školu v Bratislave a školu Tradičnej čínskej medicíny v Brne. Fascinovalo ma, že podľa Číňanov neexistuje jasná hranica medzi liekom a jedlom. Väčšina chorôb môže byť potlačená správne zvolenou stravou.  Momentálne si dopĺňam poznatky z výživy na externom štúdiu v Nemecku.

V mojej praxi sa inšpirujem bežne dostupnými potravinami, ktoré skrývajú v sebe mocnú silu vyživiť naše telo. Vychádzam z osobnej skúsenosti ale najmä z bohatej praxe, kde som pomohla stovkám klientov.

Ľudský prístup, empatia a úprimný záujem o klienta, sú charakterisktickými črtami ktoré môžete na konzultáciách očakávať. Okrem iného sa u mňa nestretnete s doplnkami výživy ani s prípravkami na chudnutie.

Ide o Tvoje zdravie

Všetky moje poznatky a skúsenosti z praxe, prerástli prirodzeným spôsobom do projektu ktorý som založila a má názov Ide o Tvoje zdravie.

Konzultácie v oblasti zdravia a životného štýlu sú určené pre:

  • ľudí, ktorí potrebujú schudnúť, udržať alebo pribrať na hmotnosti,
  • majú problémy s rôznymi ochoreniami (vysoký krvný tlak, diabetes II., celiakia, histamínová intolerancia, ochorenia štítnej žľazy),
  • trpia tráviacimi ťažkosťami ( nafukovanie, zápcha, hnačka, reflux),
  • tehotným a kojacim ženám,
  • všetkým, ktorí chcú predchádzať ochoreniam, výkyvom hmotnosti, prajú si mať viac energie a cítiť sa fit.
Kuskus

Rozumiem tomu čo robím

Certifikáty

klikni na obrázky a pozri si detail certifikátov