Osobná konzultácia

To, čo rozdeľuje Vás a zdravý životný štýl, je nedostatok alebo až príliš mnoho informácií. V dobe internetu, kde sú hoaxy písané tak uveriteľne a presvedčivo, že nemáme dôvod neveriť zázrakom ako zelená káva, tabletky na chudnutie a mnoho iných, je ťažké sa zorientovať.

obrazok 1
online konzultacia

Online konzultácia

Mojou snahou je pomocou konzultácii naučiť vás, aby ste sa sami vedeli správne rozhodnúť aké potraviny kúpiť, v danom ročnom období a ako ich ideálne kombinovať. Základom sú bežne dostupné potraviny a tradičné recepty. Odporúčania pre vás sú overené, nepodliehajú aktuálnym trendom a sú dlhodobo udržateľné.

Individuálny výživový plán 

Tak ako vymieňame šatníky počas ročných období rovnaké pravidlo platí aj v stravovaní. Jedlo je pre nás stáva veľmi silným nástrojom, ktorý podporuje energiu a vitalitu človeka. Nezabúdajme však nato, že výber jedla by sme mali podriadiť aj ročnému obdobiu a regiónu v ktorom žijemePokiaľ si svoje jedlo radi plánujete výživový plán je práve pre vás.

Zdenka Havettova vyzivovy plan
firemne-zdrave-ranajky

Firemné raňajky

Raňajky sú skutočne základ dňa, ktorý nám dodá energiu na ďalšie hodiny, aby sme boli zasýtení a výkonní v práci. Čo keby sme však tento krát neraňajkovali sami ale s priateľmi?

Firemné raňajky sú veľmi príjemná forma team – buldingu, kde sa nielen dobre najete, ale aj porozprávate a zažijete ráno bez stresu a návalu povinností. Okrem toho sa dozviete mnoho zaujímavých informácií o zdravom jedle, ktoré budete môcť aj sami ochutnať.

Workshopy

Jesť, to je nevyhnutnosť, ale správne jesť, to je umenie.

(François de La Rochefoucauld)

To, čo chceme všetci, je byť šťastní a zdraví. Možno nie je ľahké dosiahnuť to vo svete náhlenia, stresu a deadlinov, no nie je to ani nemožné. Dôležité je nájsť rovnováhu a to nielen psychickú, ale aj fyzickú, pretože človek nemôže byť úplne šťastný, dokedy so sebou nie je spokojný.

ide-o-tvoje-zdravie-workshopy-zdenka-havettova
ide-o-zdravie-co-je-to

Nevybrali ste si?

Ak vám nevyhovuje ani jeden z predošlých spomínaných programov, nezúfajte. Stále vieme nájsť zlatú strednú cestu pre každého  z vás kombináciou služieb.