Osobná konzultácia

To, čo rozdeľuje Vás a zdravý životný štýl, je nedostatok alebo až príliš mnoho informácií. V dobe internetu, kde sú hoaxy písané tak uveriteľne a presvedčivo, že nemáme dôvod neveriť zázrakom ako zelená káva, tabletky na chudnutie a mnoho iných, je ťažké sa zorientovať.

osobne-konzultacie-zdravy-zivot-zdenka-havettova
individualny-vyzivovy-plan-pre-zdravie

Individuálny výživový plán

Objavovanie nových jedál, chutí, prísad je zábavné, no môže byť aj mätúce. Pokiaľ si nie ste istý alebo sa bojíte, že stratíte motiváciu stravovať sa zdravšie, lebo už naozaj neviete, čo si dať na raňajky, nevzdávajte to. Spolu nájdeme vhodné riešenie.

Výživový plán na kľúč

Niekto si kúpi na kľúč dom, niekto sprievodcu zdravým životným štýlom.  Nakupovanie je väčšinou zábava, pokiaľ vieme, čo chceme. Stalo sa Vám už, že ste prišli do obchodu s potravinami a nevedeli ste, čo tam vlastne hľadáte? Je to úplne normálne, každý si potrebuje nájsť to, čo mu chutí a vyhovuje. Občas by sa nám však zišiel priateľ na telefón, ktorý by poradil, či sme si zvolili správne.

vyzivovy-plan-na-kluc-zdenka-havettova
firemne-zdrave-ranajky

Firemné raňajky

Staré príslovie hovorí:

„Raňajkuj sám, obeduj s priateľom a večeru nechaj nepriateľovi.“

Raňajky sú skutočne základ dňa, ktorý nám dodá energiu na ďalšie hodiny, aby sme boli zasýtení a výkonní v práci. Čo keby sme však tento krát neraňajkovali sami ale s priateľmi? Firemné raňajky sú veľmi príjemná forma teambuldingu, kde sa nielen dobre najete, ale aj porozprávate a zažijete ráno bez stresu a návalu povinností. Okrem toho sa dozviete mnoho zaujímavých informácií o zdravom jedle, ktoré budete môcť aj sami ochutnať.

Workshopy

„Šťastie je rovnováha medzi tým, čím sme a tým, čím chceme byť.“

(Blaise Pascal)

To, čo chceme všetci, je byť šťastní a zdraví. Možno nie je ľahké dosiahnuť to vo svete náhlenia, stresu a deadlinov, no nie je to ani nemožné. Dôležité je nájsť rovnováhu a to nielen psychickú, ale aj fyzickú, pretože človek nemôže byť úplne šťastný, dokedy so sebou nie je spokojný.

ide-o-tvoje-zdravie-workshopy-zdenka-havettova
ide-o-zdravie-co-je-to

Nevybrali ste si?

Ak vám nevyhovuje ani jeden z predošlých spomínaných programov, nezúfajte. Stále vieme nájsť zlatú strednú cestu pre každého  z vás kombináciou služieb.